• УкрСпецПроект
    Гідравліка Parker
  • Parker
  • ISO 9000:2015

Презентація стендового комплексу

Презентація стендового комплексу

Шановні партнери!

Наше підприємство працює більше 15 років на ринку України. Ми є провідним виробником гідравлічних приводів і систем, виготовляємо насоси, мотори, циліндри. Розробляємо програмне забезпечення для наших систем. За цей час ми виконали ряд успішних проектів і наше обладнання працює в Україні, Росії, країнах Європейського союзу. Одним з напрямків діяльності нашого підприємства є виготовлення стендів. Наші випробувальні гідравлічні стенди працюють в Литві на авіаремонтному підприємстві, на металургійних, гірничо-збагачувальних комбінатах і підприємствах інших галузей.

Ми виготовили стендова комплекс для випробування ряду гідравлічних насосів, моторів, циліндрів і клапанів. Гідравлічна система стенду побудована на дискретних і пропорційних клапанах Parker Hannifin (США), система управління Siemens. Гнучке програмне забезпечення, зручний графічних інтерфейс, які ми розробили з урахуванням нашого досвіду виготовлення стендів, дозволить вистачити широкий перелік регламентів випробування.

07.08.2019 об 11-00 годині буде проходити невелике заходи на нашому підприємстві в м.Харкові. Ми зможемо представити наш стенд випробування гідроапаратури, вивчити його характеристики, обговорити можливу співпрацю. Також будуть представлені наші можливості в частині проектування, виготовлення, випробування гідравліки.

Подання стенду пройде за адресою: Харків, вул. Киргизька 19, АБК-1 в нашому виробничому цеху, де розміщено обладнання. Якщо ваше підприємство зацікавлене у співпраці, будемо раді бачити ваших фахівців на заході 7 серпня в 11-00. З усіх питань можна зв'язатися за контактними даними:

Антон Русецький
тел .: 050 323 43 50
rusetskiy@usp.ua